Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Aktualności 

Tankowanie LNG i CNG bez tajemnic [FILM]

04.01.2017

Gaz ziemny jako paliwo dla transportu to rozwiązanie wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki postępującej standaryzacji, tankowania LNG lub CNG jest prostym procesem, nie wymagającym specjalistycznej wiedzy technicznej. Dla rozwiania wątpliwości Cryogas stworzył film, na którym pokazano proces napełniania aut gazem LNG i CNG. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

 

W związku z rosnącą popularnością zastosowania LNG i CNG dla napędu, pojawiają się liczne pytania co do wygody i bezpieczeństwa tankowania tych paliw. Istotne z punktu widzenia przewoźnika są m.in. czas tankowania LNG, procedury BHP przy tankowaniu gazu ziemnego czy możliwość zatankowania różnych rodzajów pojazdów gazowych. Odpowiedzi na te i inne pytania zebraliśmy w krótkim materiale filmowym.

 

Budowa i eksploatacja urządzeń gazowych dla technologii LNG i CNG posiadają długoletnią praktykę rynkową. Cryogas stosuje w tym zakresie sprawdzone rozwiązania techniczne i dba o przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jak wygląda w praktyce stosowanie niniejszych rozwiązań możecie się Państwo przekonać oglądając nasze filmy przedstawiające proces budowy stacji LNG oraz realizowania dostawy LNG do stacji. Znajdziecie je Państwo na naszym kanale YouTube tutaj.

Znajdź nas na:
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA